Komercyjne

Stworzymy przestrzeń dla Twojego biznesu

Specjalizujemy się w projektach wnętrz komercyjnych, sklepowych i biurowych. Projektujemy i realizujemy elementy dedykowanego wyposażenia, każdy projekt naszego autorstwa jest unikalny i dostosowany do Państwa potrzeb. Nie boimy się wyzwań, na stałe współpracujemy z zapleczem specjalistów, które umożliwia realizację wymagających indywidualnych projektów.

O szczegóły zapytaj naszego doradcy.

Nasze działania obejmują:

loupe

Poszukiwania

Jest to pierwszy etap obejmujący dokładną analizę Twoich potrzeb funkcjonalnych i estetycznych. Na spotkaniach omawiamy szczegółowo projekt w każdym jego aspekcie, przeprowadzamy wizje lokalne, inwentaryzacje, przygotowujemy schemat estetyki w postaci skróconej koncepcji wykończenia, oraz zbieramy wszystkie wytyczne od inwestora potrzebne do dalszej pracy nad projektem.
sketch

Projekt koncepcyjny

Następnie wykorzystując zebraną wiedzę przygotowujemy propozycje układu funkcjonalnego dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Przygotowujemy projekt oświetlenia, dobieramy meble ruchome, lampy i materiały, aby przygotować wizualizacje, które obrazują nam charakter wnętrza. Na podstawie planów funkcjonalnych oraz wizualizacji przygotowujemy dla klienta kosztorys we współpracy ze wszystkimi podwykonawcami.
project

Projekt wykonawczy

Jest to komplet dokumentacji zawierającej wszystkie rysunki potrzebne do zrealizowania projektu wnętrza, mebli i wszelkich form użytkowych. Jest to zasadniczo najważniejsza, po koncepcji, część naszej pracy. To dzięki niemu powstanie wnętrze. Jest on swoistą formułą jednoznacznego przekazu wypracowanej wizji na grunt budowy, pracy ekip budowlanych, elektryków, instalatorów, stolarzy, dostawców wyposażenia.
supervison

Realizacja i nadzór autorski

Aby mieć pewność, że realizacja jest zgodna z projektem dbamy o szczegółowe wdrożenie z zachowaniem dbałości o detal. Nadzór autorski polega na kontroli i monitorowaniu pracy podwykonawców.