Projekt dla najbardziej wymagających klientów

Indywidualny projekt wnętrz

Jeśli chcesz, aby Twój dom miał niebanalne wnętrza, skrojone pod Twoje oczekiwania
skorzystaj z pełne indywidualnej obsługi naszego zespołu.

O szczegóły zapytaj naszego doradcy.

Nasze działania obejmują:

loupe

Poszukiwania

Jest to pierwszy etap obejmujący dokładną analizę Twoich potrzeb funkcjonalnych i estetycznych. Na spotkaniach omawiamy szczegółowo projekt w każdym jego aspekcie, przeprowadzamy wizje lokalne, inwentaryzacje, przygotowujemy schemat estetyki w postaci skróconej koncepcji wykończenia, oraz zbieramy wszystkie wytyczne od inwestora potrzebne do dalszej pracy nad projektem.
sketch

Projekt koncepcyjny

Następnie wykorzystując zebraną wiedzę przygotowujemy propozycje układu funkcjonalnego dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Przygotowujemy projekt oświetlenia, dobieramy meble ruchome, lampy i materiały, aby przygotować wizualizacje, które obrazują nam charakter wnętrza. Na podstawie planów funkcjonalnych oraz wizualizacji przygotowujemy dla klienta kosztorys we współpracy ze wszystkimi podwykonawcami.
project

Projekt wykonawczy

Jest to komplet dokumentacji zawierającej wszystkie rysunki potrzebne do zrealizowania projektu wnętrza, mebli i wszelkich form użytkowych. Jest to zasadniczo najważniejsza, po koncepcji, część naszej pracy. To dzięki niemu powstanie wnętrze. Jest on swoistą formułą jednoznacznego przekazu wypracowanej wizji na grunt budowy, pracy ekip budowlanych, elektryków, instalatorów, stolarzy, dostawców wyposażenia.
supervison

Realizacja i nadzór autorski

Aby mieć pewność, że realizacja jest zgodna z projektem dbamy o szczegółowe wdrożenie z zachowaniem dbałości o detal. Nadzór autorski polega na kontroli i monitorowaniu pracy podwykonawców.